ZAPISY NA 2022/23

1) Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to oceń proszę naszą szkołę w krótkiej ANKIECIE i daj sobie szansę na wygranie atrakcyjnych nagród,

2) Nie jesteśmy w stanie ułożyć nowego planu zajęć bez znajomości ilości kursantów, która chce się uczyć dalej. Dlatego KONIECZNIE wypełnij FORMULARZ KONTYNUACJI. Jeśli rezygnujesz zrób to też proszę i napisz dlaczego. Nie będziemy musieli Cię "nękać" prośbami o decyzję;-)

3) Nie ukrywamy. Będzie średnio o 15% drożej (sprawdź nowy CENNIK). Nie możemy inaczej. Ale obiecujemy, że jeszcze bardziej zwrócimy uwagę na taką organizację grup, aby zagwarantowac jak najwyższą jakość nauki i jak najlepsze dopasowanie do możliwości kursantów.

4) Jeśli byłeś naszym kursantem (indywidualnym lub firmowym w 2021/22 NIE ZAPISUJ się ponownie. Wypełnij tylko FORMULARZ KONTYNUACJI  najpóźniej do końca sierpnia 2022.

5) Jeśli jesteś zupełnie NOWYM KURSANTEM lub wracasz do nas po dłuższej przerwie, ZAPISZ SIĘ normalnie.

6) Planujemy uroczyste rozpoczęcie roku i świętowanie 20 lecia PLIMAT-u w Auli I LO na początku września. Sprawdź koniecznie naszą stronę i FB pod koniec sierpnia, aby poznać datę.

7) Twoje konto na www.plimat.langlion.com będzie aktywne dopiero od 1 września 2022.