UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

13 września (piątek), o godz. 18.00 w Auli I LO w Świdnicy, przy ulicy Pionierów 30 odbyło się uroczyste rozpoczęcie 17 już roku szkolnego 2019/20 w naszej szkole. Oprócz wręczenia certyfikatów Cambridge i losowania darmowego kursu dla autorów ankiet, przedstawiliśmy bardzo ważne informacje organizacyjne i metodyczne zarówno dla nowych jak i kontynuacyjnych słuchaczy. Sporo miłych słów usłyszeliśmy od przedstawicielki Oxford University Press, Pani Estery Nowatkowskiej.

Ale było nie tylko informacyjnie. W tym roku również artystycznie. Nasi uczniowie zagrali i zaśpiewali a najmłodszą Maję wspierali też lektorzy:-)

W drugiej części naszego święta, kolejnej grupie naszych zdolnych i pracowitych uczniów wręczyliśmy zdobyte przez nich Certyfikaty Cambridge English Qualifications na wszystkich poziomach zaawansowania: Pre A1 Starters, A1 Flyers, A2 Movers, A2 Key, B1 Preliminary, B2 First i C1 Advanced. Serdecznie wszystkim gratulujemy tego wspaniałego osiągnięcia i zachęcamy innych do sięgania po te prestiżowe językowe laury.