UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

14 września (piątek), o godz. 18.00 w Auli I LO w Świdnicy, przy ulicy Pionierów 30 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19 w naszej szkole. Oprócz wręczenia certyfikatów Cambridge i losowania darmowego kursu dla autorów ankiet, przedstawiliśmy bardzo ważne informacje organizacyjne i metodyczne zarówno dla nowych jak i kontynuacyjnych słuchaczy.
PLAN ZAJĘĆ
Wszystkie informacje są dostępne na platformie Langlion po zalogowaniu TYLKO dla zarejestrowanych słuchaczy, którzy na adres mailowy podany w formularzu rejestracji otrzymali swoje dane dostępowe (użytkownika i hasło)  Dotyczy to zarówno starych jak i nowych słuchaczy.
Wszelkie prośby i uwagi prosimy zgłaszać poprzez platformę Langlion lub drogą mailową (patan@plimat.pl). Do przygotowania umowy będziemy potrzebowali deklaracji co do sposobu płatności (jednorazowo, dwie raty, 9 rat). Na swoim koncie Langlion każdy kursant będzie miał dostęp do szczegółów zajęć, obecności, płatności, regulaminu i umowy.
Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie możesz się zalogować na platformę Langlion, skontaktuj się z nami jak najszybciej - najlepiej drogą mailową.