WYNIKI CAMBRIDGE ENGLISH QUALIFICATIONS

WYNIKI 2023
To już kolejna sesja Cambridge, gdzie swoich sił próbowali nasi kursanci. Jak zwykle cieszymy się z wyników, tym bardziej że niektórzy kandydaci zdecydowali się trochę zaryzykować... I zawsze nas cieszą tak doskonałe oceny z części MÓWIENIE. To najbardziej stresująca część egzaminu i dla wielu najtrudniejsza, ale w PLIMACIE Speaking jest naprawdę WAŻNY!

A2 KEY
Zdawało 5 naszych kursantów. Wszyscy zdobyli upragniony certyfikat. OLA KROCZAK - wynik absolutnie najlepszy w grupie, sygnalizujący umiejętności już na poziomie B1. Podobnie LENKA MARUSZEWSKA - również zdane na A. Wielka brawa również dla ADASIA B., OLI C., WIOLETY M.R. Jesteśmy z Was dumni!

B1 PRELIMINARY
Wszyscy zdali bardzo przyzwoicie. Największe brawa dla ANI DOROSZ. Zdobyła ocenę A, która jest sygnałem umiejętności z poziomu B2. Wielkie gratulacje dla ANNY M., HUBERTA M. (w zeszłym roku pięknie zdany A2 Key) , MICHAŁA P. (wcześniej super zdany A2 Key) , JOASI W., ANII P., HANI K., OLI P. oraz DANIELA H. Macie swój upragniony Certyfikat!. Zabrakło dosłownie 2 punkcików dla KASI D., ale Certyfikat na poziomie A2 też jest!.

B2 FIRST
Ten egzamin jest honorowany przez wielu pracodawców i uczelni, gdyż pokazuje już naprawdę dobry poziom biegłości językowej. 10 zdających. 10 zdobyło Certyfikat! Aż 3 naszym kursantom udało się zdobyć ocenę A, a więc pokazali już umiejętności z poziomu C1. Najlepszy wynik uzyskał niesamowity JANEK JAKOWICKI (15 latek!, który rok temu zdobył B1). Zaraz za nim DARIA KWIECIŃSKA oraz SZYMON TURAŁA. Gratulacje! Wielkie brawa dla pozostałych zdających:  AMELII P., ZUZI R. (wcześniej A2 oraz B1) ,HANI T . oraz TOSI J. (wcześniej A2 oraz B1), PAWŁA K., ZOSI K. oraz AGNIESZKI SZ. (wcześniej A2 oraz B1) 

C1 ADVANCED
To naprawdę ciężki egzamin. Sprawdza, czy znasz angielski na poziomie oczekiwanym od profesjonalisty pracującego w biznesie lub osoby, która chce studiować w języku angielskim. W tym roku swoich sił próbowało 9 kandydatów. ANTONI PIESZCZOCH swoją naprawdę ciężką pracą zobył szczyt tego egzaminu: ocena A z 206 punktami na 210 możliwych, co już jest sygnałem poziomu C2. Super!  Doskonale poradził też sobie JAKUB AKERMAN, który ma dopiero 14 lat!. Podobnie TOMEK USZPULEWICZ. Ocena B z tego egzaminu to naprawdę doskonałe osiągnięcie. Serdeczne gratulacje również dla OLI.C., JACKA J., KRYSTIANA N., DANIELA R., oraz RAFAŁA W. (wcześniej zdany B2) Z Certyfikatem Cambridge C1 Advanced świat stoi dla Was otworem. PATRYCJI K. zabrakło niewiele, ale zdobyła Certyfikat B2, a to już też naprawdę sporo. Gratulujemy wszystkim. Jesteście wielcy!

WYNIKI 2022
A2 KEY

zdali wszyscy śpiewająco. EWA, MARTYNA, IGA, ZOSIA, MICHAŁ, ANIA, HUBERT i DOMINIKA- jesteśmy z Was dumni! I oczywiście prawie połowa wspięła się już tereny poziomu B1: Ewa, Martynka, Iga i Zosia. Wasze wyniki są absolutnie "super-duper"

B1 PRELIMINARY
wszyscy zdali pięknie. 10 na 12 zdających otrzymało najwyższą ocenę A! Pokazali umiejętności językowe na poziomie wyższym, czyli B2. Wielkie brawa dla LENY, MARTYNKI, ZUZI, JANKA, WOJTKA, AGNIESZKI, BORYSA, MARCELINY, TOSI, OLI, MARTYNY i PIOTRKA.

B2 FIRST
9 zdających. Dwóm osobom zabrakło dosłownie "punkcika", ale dostaną za to i tak Certyfikat B1. Wielkie brawa dla SZYMONA, ALI, ANI, KASI, ADAMA, RAFAŁA i NATALII. Największe wyrazy uznania dla KUBY i IGORA. Próbowali B2, ale mocno się otarli o C1:-)

C1 ADVANCED
To naprawdę ciężki egzamin. Sprawdza, czy znasz angielski na poziomie oczekiwanym od profesjonalisty pracującego w biznesie lub osoby, która chce studiować w języku angielskim. Naszych 20 nastolatków próbowało. I zdali absolutnie WSZYSCY: GOSIA, WIKTOR, EWELINA, DOBRUSIA, ALA, JULKA, KACPER, LAURA, SZYMON S. , TYMEK, SZYMON D., SANDRA, ANTOŚ, STASZEK oraz KINGA. Ale znowu... MONIKA, HANIA, MAKSYM, PIOTREK oraz MICHAŁ "pozamiatali". Pięknie uderzyli w tony poziomu C2. Gratulujemy wszystkim. Jesteście wielcy!

C2 PROFICIENCY
Tak się to robi w PLIMACIE. Najlepsze wyniki w naszej 20 letniej historii. Poziom C2. Szczyt absolutny. Maja i Adrian. Jesteście wielcy! 

Uroczyste wręczenie Certyfikatów odbędzie się 5 września, w Auli I LO w trakcie uroczystego rozpoczęcia roku i święta 20 lecia działalności szkoły.