WYNIKI CAMBRIDGE ENGLISH QUALIFICATIONS

A2 KEY
zdali wszyscy śpiewająco. EWA, MARTYNA, IGA, ZOSIA, MICHAŁ, ANIA, HUBERT i DOMINIKA- jesteśmy z Was dumni! I oczywiście prawie połowa wspięła się już tereny poziomu B1: Ewa, Martynka, Iga i Zosia. Wasze wyniki są absolutnie "super-duper"

B1 PRELIMINARY
wszyscy zdali pięknie. 10 na 12 zdających otrzymało najwyższą ocenę A! Pokazali umiejętności językowe na poziomie wyższym, czyli B2. Wielkie brawa dla LENY, MARTYNKI, ZUZI, JANKA, WOJTKA, AGNIESZKI, BORYSA, MARCELINY, TOSI, OLI, MARTYNY i PIOTRKA.

B2 FIRST
9 zdających. Dwóm osobom zabrakło dosłownie "punkcika", ale dostaną za to i tak Certyfikat B1. Wielkie brawa dla SZYMONA, ALI, ANI, KASI, ADAMA, RAFAŁA i NATALII. Największe wyrazy uznania dla KUBY i IGORA. Próbowali B2, ale mocno się otarli o C1:-)

C1 ADVANCED
To naprawdę ciężki egzamin. Sprawdza, czy znasz angielski na poziomie oczekiwanym od profesjonalisty pracującego w biznesie lub osoby, która chce studiować w języku angielskim. Naszych 20 nastolatków próbowało. I zdali absolutnie WSZYSCY: GOSIA, WIKTOR, EWELINA, DOBRUSIA, ALA, JULKA, KACPER, LAURA, SZYMON S. , TYMEK, SZYMON D., SANDRA, ANTOŚ, STASZEK oraz KINGA. Ale znowu... MONIKA, HANIA, MAKSYM, PIOTREK oraz MICHAŁ "pozamiatali". Pięknie uderzyli w tony poziomu C2. Gratulujemy wszystkim. Jesteście wielcy!

C2 PROFICIENCY
Tak się to robi w PLIMACIE. Najlepsze wyniki w naszej 20 letniej historii. Poziom C2. Szczyt absolutny. Maja i Adrian. Jesteście wielcy! 

Uroczyste wręczenie Certyfikatów odbędzie się 5 września, w Auli I LO w trakcie uroczystego rozpoczęcia roku i święta 20 lecia działalności szkoły.