ORGANIZACJA 2023/24

(Aktualizacja z dnia 10 września)
Zaczynamy kolejny etap organizacji nowego roku szkolnego 2023/24, w którym, tak jak w ciągu 21 ostatnich lat, chcemy Wam pomagać, abyście mogli osiągnąć w życiu więcej.
Plan zajęć będzie dostępny na indywidualnych kontach kursantów (oraz rodziców) na www.plimat.langlion.com  najpóźniej 12 września. Jeśli  będzie wcześniej, poinformujemy na naszej stronie oraz FACEBOOK.
PROSIMY O CIERPLIWOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ
11 września - nie dodzwonicie się do nas. Przepraszamy.
Musimy w spokoju wprowadzić dane zajęć dla ponad 500 kursantów.

Planowany czas rozpoczęcia kursów języka angielskiego to 13 września 2023 (środa; grupy PON./ŚR.)  i 14 września 2023 (czwartek; grupy WT./CZW.)
Planowany czas rozpoczęcia kursów, w których zajęcia odbywają się 1 x tygodniowo, to 18 września.
Planowany czas rozpoczęcia kursów języka niemieckiego to 25 września
Planowany czas zakończenia kursów to 12 czerwca 2024 (grupy PON./ŚR.) i 13 czerwca 2024 (grupy WT./CZW.)

W przypadku odwołania zajęć z przyczyn losowych przesunie się po prostu czas zakończenia kursów na datę późniejszą, ale nie później niż na dzień 20 czerwca. Mamy więc kilka lekcji "w zapasie".

Wszystkie grupy, które jesteśmy w stanie nauczać w tym roku, są już zorganizowane. W grupach, które kontynuują, naukę przeprowadziliśmy konieczne zmiany, aby poziom kursantów był jak najbardziej wyrównany i gwarantował efektywną naukę. Osoby, które przeszły testy są już zorganizowani w grupy. Cieszymy się, że mamy tak wiele zapisów nowych osób, ale to wydłuża proces organizacyjny, gdyż musimy mieć pewność, że każdy trafi do grupy na odpowiednim poziomie. Osoby, które nie przeszły testu oraz niedawno zapisane, muszą cierpliwe czekać. Jeśli pojawią się wolne miejsca po ogłoszeniu planu (często tak bywa) będziemy się kontaktowali indywidualnie.

W naszej szkole uczy się co roku ponad 500 kursantów. NIGDY nie przydzielamy kursantów na konkretne dni i godziny. Od 21 lat NAJWAŻNIEJSZĄ zasadą w naszej szkole jest organizacja grup pod względem poziomu zaawansowania i wieku: najpierw naszych kursantów kontynuujących naukę, a później nowych kursantów. Dopiero kolejnym etapem jest ułożenie tych grup w dostępne ramy czasowe i sale wykładowe, które mają swoje fizyczne ograniczenia. Przy tej ilości kursantów nie jesteśmy absolutnie w stanie spełnić oczekiwań wszystkich kursantów co do dni i godzin. Przy tak olbrzymiej różnorodności grup jest to po prostu niewykonalne.

Osoby (indywidualne oraz firmowe), które chcą kontynuować naukę mogą nam to jeszcze zgłosić poprzez FORMULARZ KONTYNUACJI, ale niestety teraz już nie jesteśmy w stanie zagwarantować wolnych miejsc.

Jeśli jesteś zupełnie NOWYM KURSANTEM lub wracasz do nas po dłuższej przerwie, ZAPISZ SIĘ , ale musisz poczekać na rozpoczęcie zajęć, które zweryfikują, czy mamy jeszcze jakieś wolne miejsca.

Już wiemy, że nie będziemy w stanie otworzyć grupy dla 5 latków. Nie jesteśmy po prostu w stanie fizycznie tego zrobić. Zapraszamy za rok.

Zapisując się, wybierz uważnie język rejestracji, zwłaszcza dla dzieci 6-11. Zapisując się na j. angielski lub niemiecki, będziesz musiał od razu wypełnić test (jeśli już uczyłeś się tych języków).

Cała organizacja szkoły oparta jest na Platformie Langlion (www.plimat.langlion.com) - miejsce, które łączy szkołę z kursantem oraz rodzicem. Tam znajdą się najważniejsze informacje: plan zajęć, historia zajęć, obecności i ocen, umowa, regulamin oraz płatności. Wsparcie systemu dostępne na http://help.langlion.com/pl/ 

Poszukaj też w Google Play oraz Apple Store aplikacji na telefon: LANGLION FOR STUDENTS (ID szkoły to plimat, a dane do logowania takie same jak na wersję na komputer)  

KURSANCI KONTYNUUJĄCY: dane do zalogowania są takie same jak w roku ubiegłym. Jeśli nie pamiętasz hasła, użyj opcji, NIE PAMIĘTAM HASŁA (potrzebny mail, który podałeś przy zapisie). Jeśli tego też nie pamiętasz, napisz do Pani Zuzi: patan@plimat.pl

KURSANCI NOWI: dane potrzebne do zalogowania się na www.plimat.langlion.com będą 11 września sukcesywnie wysyłane na adresy mailowe podane przy rejestracji. Jeśli ich nie otrzymasz, to znaczy, że nie mamy dla Ciebie jeszcze żadnej propozycji zajęć. Warto cierpliwie poczekać.

Przykładowa umowa oraz Regulamin kursów językowych — dwa
 najważniejsze dokumenty, które będą regulowały naszą współpracę, będą dostępne na kontach kursantów (u dorosłych), na kontach rodziców (u osób niepełnoletnich) na www.plimat.langlion.com w zakładce PLIKI

Jeśli już wiesz, jaką wybrałeś formę płatności (jednorazowo, 2 raty, 8 rat) za kurs, zgodnie z CENNIKIEMnapisz do patan@plimat.pl lub wyślij SMSa na 791536620 Bez tej deklaracji nie będziemy mogli przygotować Twojej umowy.