ORGANIZACJA 2022/23

Zaczynamy kolejny etap organizacji nowego roku szkolnego 2022/23, w którym, tak jak w ciągu 20 ostatnich lat, chcemy Wam pomagać, abyście mogli osiągnąć w życiu więcej.
 
Będziemy robili wszystko, aby plan zajęć był dostępny na indywidualnych kontach kursantów (oraz rodziców) na www.plimat.langlion.com najpóźniej 11 września. Poinformujemy na naszej stronie oraz FACEBOOK jak plan zajęć będzie już gotowy.

PROSIMY O CIERPLIWOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ

Planowany czas rozpoczęcia kursów to 14 września 2022 (środa) (grupy PON./ŚR.)  i 13 września 2022 (wtorek) (grupy WT./CZW.)
Planowany czas zakończenia kursów to 5 czerwca 2023 (grupy PON./ŚR.) i 6 czerwca 2023 (grupy WT./CZW.)
W przypadku odwołania zajęć z przyczyn losowych, przesunie się po prostu czas zakończenia kursów na datę późniejszą, ale nie później niż na dzień 22 czerwca. Mamy więc około 4 lekcji "w zapasie".

Jesteśmy w trakcie organizowania przydziałów do grup. W grupach, które kontynuują naukę robimy konieczne zmiany, aby poziom kursantów był jak najbardziej wyrównany i gwarantował efektywną naukę. Osoby, które przeszły testy są powoli organizowani w grupy. Cieszymy się, że mamy tak wiele zapisów nowych osób, ale to wydłuża proces organizacyjny, gdyż musimy mieć pewność, że każdy trafi do grupy na odpowiednim poziomie.

W naszej szkole uczy się co roku blisko 500 kursantów. NIGDY nie przydzielamy kursantów na konkretne dni i godziny. Od 20 lat NAJWAŻNIEJSZĄ zasadą w naszej szkole jest organizacja grup pod względem poziomu zaawansowania i wieku - najpierw naszych kursantów kontynuujących naukę, a później nowych kursantów. Dopiero kolejnym etapem jest ułożenie tych grup w dostępne ramy czasowe i sale wykładowe, które mają swoje fizyczne ograniczenia. Przy tej ilości kursantów nie jesteśmy absolutnie w stanie spełnić oczekiwań wszystkich kursantów co do dni i godzin. Przy tak olbrzymiej różnorodności grup jest to po prostu niewykonalne. Ale zawsze się staramy, więc proszę nam mailowo  zgłaszać swoje prośby. Na pewno je będziemy próbowali wziąć pod uwagę. 

Osoby (indywidualne oraz firmowe), które chcą kontynuować naukę mogą nam to jeszcze zgłosić poprzez FORMULARZ KONTYNUACJI najpóźniej do 10 września. Po tym terminie formularz będzie nieaktywny.

Jeśli jesteś zupełnie NOWYM KURSANTEM lub wracasz do nas po dłuższej przerwie, ZAPISZ SIĘ normalnie. Czekamy na dzieci od 5-go roku życia, dzieci starsze, młodzież oraz dorosłych. Chcemy też pomóc 8 klasistom oraz maturzystom, którzy obawiają się nowego egzaminu 2023. Przy zapisie wybierz odpowiednią opcję. Zapisując się na j. angielski lub niemiecki będziesz musiał od razu wypełnić test (jeśli już uczyłeś się tych języków).

Cała organizacja szkoły oparta jest na Platformie Langlion (www.plimat.langlion.com) - miejsce, które łączy szkołę z kursantem oraz rodzicem. Tam znajdą się najważniejsze informacje: plan zajęć, historia zajęć, obecności i ocen, umowa, regulamin oraz płatności.

Poszukaj też w Google Play oraz Apple Store aplikacji na telefon: LANGLION FOR STUDENTS (ID szkoły to plimat, a dane do logowania takie same jak na wersję na komputer)  

KURSANCI KONTYNUUJĄCY: dane zo zalogowania są takie same jak w roku ubiegłym. Jeśli nie pamiętasza hasła użyj opcji NIE PAMIĘTAM HASŁA (potrzebny mail, który podałeś przy zapisie). Jeśli tego też nie pamiętasz, napisz do Pani Zuzi: patan@plimat.pl

KURSANCI NOWI: dane potrzebne do zalogowania sie na www.plimat.langlion.com będą od 6 do 10 września sukcesywnie wysyłane na adresy mailowe podane przy rejestracji. Jeśli ich nie otrzymasz to znaczy, że nie mamy dla Ciebie jeszcze żadnej propozycji zajęć. Warto cierpliwie poczekać.

Przykładowa umowa oraz Regulamin kursów językowych -
dwa najważniejsze dokumenty, które będą regulowały naszą współpracę, są dostępne na kontach kursantów (u dorosłych), na kontach rodziców (u osób niepełnoletnich) na www.plimat.langlion.com w zakładce PLIKI

Umowa oraz Regulamin zawierają sporo "nowości" dlatego bardzo prosimy o zaznajomienie się z nimi.

Jeśli już wiesz jaką wybrałeś formę płatności (jednorazowo, 2 raty, 8 rat) za kurs napisz do patan@plimat.pl lub wyślij SMSa na 791536620 Bez tej deklaracji nie będziemy mogli przygotować Twojej umowy.