Organizacja nowego roku szkolnego 2019/20

Dziękujemy za cały pracowity rok 2018/19 i już zapraszamy na rok 2019/20.

Ze względów organizacyjnych i ekonomicznych, grupy jak i konta uczniów z roku 2018/10 zostają zarchiwizowane i będą dostępne ponownie dla osób kontynuujących naukę dopiero od września.

Ubiegłoroczni kursanci wypełniają FORMULARZ KONTYNUACJI.

Jedyny sposób zapisania się do szkoły NOWYCH uczniów, to wypełnienie FORMULARZA ZAPISU.

Nowi kursanci otrzymają dane potrzebne do zalogowania na adres mailowy podany w rejestracji. Jeśli dane nie dotarły, to albo wylądowały w folderze SPAMu (proszę go sprawdzić), albo został podany błędny adres mailowy. Nie możemy podawać telefonicznie danych dostępowych, więc prosimy pisać na biuro@plimat.pl ze wszelkimi pytaniami. 

PLAN ZAJĘĆ
Plan zajęć będzie dostępny od 12 września 2019 r. jedynie na indywidualnych kontach na platformie LANGLION - po zalogowaniu. Ubiegłoroczni kursanci/rodzice logują się takimi samymi danymi jak w roku ubiegłym (wyślemy je mailem ponownie).

Ze względu na ilość kursantów w naszej szkole i konieczność wzięcia pod uwagę wielu czynników: wieku, poziomu zaawansowania, historii kursantów, przypisanych stałych lektorów, dostępności sal, itd. i nie ma możliwości doskonałego "dopasowania" planu do indywidualnych potrzeb kursantów, np. ich zajęć dodatkowych. Możemy jedynie próbować zmienić grupę ( ten sam wiek i poziom) -  jeśli będzie w niej miejsce. Dlatego z góry serdecznie przepraszamy za wszelkie rozczarowania, co do dni i godzin zajęć. Naprawdę fizycznie jest to niemożliwe, aby dopasować się do każdego. Proszę pisać na biuro@plimat.pl. Spróbujemy pomóc, ale niczego nie możemy obiecać. 

PIERWSZE ZAJĘCIA i UMOWY
Dla większości grup zajęcia rozpoczną się 16 i 17 września. Będziemy ogromnie wdzięczni za zgłaszanie nam rezygnacji lub nieobecności na I zajęciach ponieważ na miejsca czekają już osoby na listach rezerwowych. Do 23 września prosimy o zgłoszenie do biura, najlepiej mailowo bezpośrednio do Pani Zuzi (patan@plimat.pl) lub poprzez platformę Langlion, jaki rodzaj płatności zostaje wybrany (jednorazowo, dwóch ratach czy 9 ratach) zgodnie z cennikiem. Koszt podręczników w cenie rynkowej będzie doliczany do ceny kursu, więc nie ma potrzeby szukania książek po księgarniach.

Na platformie LANGLION, w zakładce E-learning można znaleźć Regulamin Kursów Językowych i Opłat, który jest integralną częscią umowy. Bardzo prosimy o zapoznanie się tym ważnym dokumentem. Umowę przed podpisaniem będzie można przeczytać też na platformie LANGLION w zakładce Płatności

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
13 września (piątek), o godz. 18.00 w Auli I LO w Świdnicy
, przy ulicy Pionierów 30 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20 w naszej szkole. Oprócz wręczenia certyfikatów Cambridge i losowania atrakcyjnych nagród dla autorów ankiet (nagrody będą przyznawane tylko osobom obecnym w Auli) przedstawimy bardzo ważne informacje organizacyjne i metodyczne zarówno dla nowych jak i kontynuacyjnych słuchaczy, dlatego obecność bardzo mocno wskazana.

ANKIETY - NAJPÓŹNIEJ DO 13 WRZEŚNIA
Zwracamy się też z serdeczną prośbą o wypełnienie poniższej ankiety (ubiegłorocznych kursantów oraz rodziców dzieci młodszych), dzięki której chcielibyśmy poznać, jak oceniacie Państwo naszą szkołę. Bardzo nam brakuje opinii - zarówno tych pozytywnych, które po prostu są nagrodą za naszą pracę, jak i tych negatywnych, dzięki którym możemy naprawiać nasze błędy.

Aby zachęcić do wypełnienia ankiety, wszystkie osoby, które zdecydują się to zrobić wezmą udział w losowaniu 100% i 50% zniżek na opłaty kursowe w roku szkolnym 2019/20. W losowaniu wezmą udział tylko ankiety podpisane, wypełnione online najpóźniej do 12 września 2019 r.

ZGŁOŚ KONTYNUACJĘ/REZYGNACJĘ NA 2019/20

ANKIETA DLA KURSANTÓW

ANKIETA DLA RODZICÓW