Organizacja nowego roku szkolnego 2019/20 (uaktualnione)

Ruszamy z nowym rokiem 2019/20.  PLAN ZAJĘĆ JEST GOTOWY. 

Nowi kursanci otrzymali dane potrzebne do zalogowania na adres mailowy podany w rejestracji. Jeśli dane nie dotarły, to albo wylądowały w folderze SPAMu (proszę go sprawdzić), albo został podany błędny adres mailowy. Nie możemy podawać telefonicznie danych dostępowych, więc prosimy pisać na biuro@plimat.pl ze wszelkimi pytaniami. 

PLAN ZAJĘĆ
Plan jest dostępny jedynie na indywidualnych kontach na platformie LANGLION - po zalogowaniu. Ubiegłoroczni kursanci/rodzice logują się takimi samymi danymi jak w roku ubiegłym (wysłaliśmy je ponownie). 

Ze względu na ilość kursantów w naszej szkole i konieczność wzięcia pod uwagę wielu czynników: wieku, poziomu zaawansowania, historii kursantów, przypisanych stałych lektorów, dostępności sal, itd. i nie ma możliwości doskonałego "dopasowania" planu do indywidualnych potrzeb kursantów, np. ich zajęć dodatkowych. Możemy jedynie próbować zmienić grupę ( ten sam wiek i poziom) -  jeśli będzie w niej miejsce. Dlatego z góry serdecznie przepraszamy za wszelkie rozczarowania, co do dni i godzin zajęć. Naprawdę fizycznie jest to niemożliwe, aby dopasować się do każdego. Proszę pisać na biuro@plimat.pl. Spróbujemy pomóc, ale niczego nie możemy obiecać. Szanse na to, abyśmy zmienili dni i godziny zajęć całej grupy są praktycznie zerowe.

PIERWSZE ZAJĘCIA i UMOWY
Dla większości grup zajęcia rozpoczną się 16 i 17 września. Będziemy ogromnie wdzięczni za zgłaszanie nam rezygnacji lub nieobecności na I zajęciach ponieważ na miejsca czekają już osoby na listach rezerwowych. Niektóre grupy, z różnych przyczyn, zaczną zajęcia po 22 września.

Do 23 września prosimy o zgłoszenie do biura, najlepiej mailowo bezpośrednio do Pani Zuzi (patan@plimat.pl) lub poprzez platformę Langlion, jaki rodzaj płatności zostaje wybrany (jednorazowo, dwóch ratach czy 9 ratach) zgodnie z cennikiem. Koszt podręczników w cenie rynkowej będzie doliczany do ceny kursu, więc nie ma potrzeby szukania książek po księgarniach.

Na platformie LANGLION, w zakładce PLIKI będzie można znaleźć Regulamin Kursów Językowych i Opłat, który jest integralną częscią umowy. Bardzo prosimy o zapoznanie się tym ważnym dokumentem. Umowę przed zatwierdzeniem w systemie będzie można przeczytać na platformie LANGLION w zakładce Płatności

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
13 września (piątek), o godz. 18.00 w Auli I LO w Świdnicy
, przy ulicy Pionierów 30 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20 w naszej szkole. Oprócz wręczenia certyfikatów Cambridge i losowania atrakcyjnych nagród dla autorów ankiet (nagrody będą przyznawane tylko osobom obecnym w Auli) przedstawimy bardzo ważne informacje organizacyjne i metodyczne zarówno dla nowych jak i kontynuacyjnych słuchaczy, dlatego obecność bardzo mocno wskazana. Szykujemy też małą część artystyczną...

ANKIETY - NAJPÓŹNIEJ DO 12 WRZEŚNIA
Zwracamy się też z serdeczną prośbą o wypełnienie poniższej ankiety (ubiegłorocznych kursantów oraz rodziców dzieci młodszych), dzięki której chcielibyśmy poznać, jak oceniacie Państwo naszą szkołę. Bardzo nam brakuje opinii - zarówno tych pozytywnych, które po prostu są nagrodą za naszą pracę, jak i tych negatywnych, dzięki którym możemy naprawiać nasze błędy.

Aby zachęcić do wypełnienia ankiety, wszystkie osoby, które zdecydują się to zrobić wezmą udział w losowaniu 100% i 50% zniżek na opłaty kursowe w roku szkolnym 2019/20. W losowaniu wezmą udział tylko ankiety podpisane, wypełnione online najpóźniej do 12 września 2019 r. Warunkiem orzymania nagrody będzie obecność na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego w dniu 13 września, o godz. 18.00 w Aulii I LO.

ZGŁOŚ KONTYNUACJĘ/REZYGNACJĘ NA 2019/20

ANKIETA DLA KURSANTÓW

ANKIETA DLA RODZICÓW