2023/24 powoli rusza.


ZAPISY NA NOWY ROK 2023/24

BARDZO WAŻNE INFORMACJE TYLKO DLA KURSANTÓW KONTYNUUJĄCYCH NAUKĘ

1) Jak zgłosić kontynuację na nowy rok szkolny? Wypełnij krótki FORMULARZ KONTYNUACJI najpóźniej do końca sierpnia 2023 (im szybciej, tym pewniejsze miejsce). Nie wypełniaj formularza będąc zalogowanym na swoim koncie LANGLION. Nie będzie działał. Nie wypełniaj formularza zapisu dla nowych kursantów. On jest dla nowych kursantów, a nie dla kontynuujących naukę.

2) Czy muszę wypełnić ANKIETĘ oceniającą pracę lektorów i szkołę? Nie, nie musisz. Ale Twoja opina jest dla nas bezcenna. Naprawdę każdą czytamy i staramy się dzięki nim stawać się lepsi. I miło się czyta jeśli wszystko jest OK. Jest to też szansa na zdobycie cennej nagrody: 100%, 50% rabatu na kurs lub zestawów podręczników. Warto dać szansę szczęściu:-)

3) Czy będę w tej samej grupie? Większość naszych grup kontynuuje w podobnym składzie, aby zachować ciągłość programu nauczania. Czasami proponujemy zmiany, aby zaproponować bardziej efektywną naukę, dostosowaną do potencjału kursanta. Jeśli masz jakieś wątpliwości, czy prośby, zgłoś je w formularzu.

4) Czy zachować podręczniki? Wszystkie podręczniki kursowe, które nie zostały zakończone, będą obowiązywały w nowym roku szkolnym. Tak samo platformy online podręczników (Bright Ideas, Metro, English File)

5) Czy otrzymam świadectwo ukończenia kursu? Tak. Zostało ono wysłane na Twój adres mailowy. Jeśli potrzebujesz wersji drukowanej napisz do patan@plimat.pl 

6) Czy zmieni się plan zajęć? Jak co roku będziemy się starali zachować dni zajęć z poprzedniego planu, ale godziny na pewno ulegną jakiejś zmianie. Dni zajęć mogą się zmienić w przypadku łączenia grup lub przeniesienia do innej grupy. Może się też wydłużyć zajęć jeśli pozwala na to wiek kursantów i ich program nauczania.

7) Gdzie mogę zgłosić swoje prośby i zastrzeżenia? Zrób to w formularzu kontynuacji, albo najlepiej w ANKIECIE OCENIAJĄCEJ Twoje odpowiedzi są dla nas bezcenne!

8) Dlaczego nie działa moje konto LANGLION? Na czas wakacji, a więc do końca sierpnia z przyczyn organizacyjnych oraz finansowych, konta kursantów, którzy w lipcu i sierpniu nie mają zajęć, są dezaktywowane.

9)  Od 21 sierpnia zapraszamy od poniedziałku do czwartku, od 13:00 do 19:00. Kontakt mailowy dostępny non-stop: biuro@plimat.pl 


BARDZO WAŻNE INFORMACJE TYLKO DLA NOWYCH KURSANTÓW
NOWI - i TYLKO nowi kursanci wypełniają standardowy formularz
ZAPISZ SIĘ

1) Przy rejestracji na j. angielski, j. angielski dla dzieci (5-11 lat) oraz na j. niemiecki pojawi się od razu wstępny test. Proszę uważnie czytać instrukcje. Na koniec rejestracji pojawi się również link, gdzie będzie można się umówić na test ustny online.

2) Jeśli z różnych przyczyn test nie zostanie wypełniony, a będzie on konieczny do określenia poziomu wyjściowego kursanta, prosimy o ponowną rejestrację i wypełnienie testu.

3) Nowi kursanci mają prawo do dwóch lekcji próbnych, które będą bezpłatne, jeśli nie nastąpi decyzja o podpisaniu umowy.

4) Dane do zalogowania się na Platformę Langlion będą  wysyłane od 1 września 2023 dla osób początkujących "od zera" oraz tych, którzy przeszli testy wstępne. Zostaną wysłane na adres mailowy podany przy rejestracji (w przypadku osoby niepełnoletniej na adres mailowy rodzica). W przypadku dzieci i młodzieży kursant i rodzic kursanta mają osobne konta. Są one zbliżone, ale mają trochę inną funkcjonalność. Jeśli nie widzimy danych do logowania to proszę najpierw sprawdzić folder SPAM-u. Ostatecznie napisać do patan@plimat.pl 

5) Kursanci z najbliższej rodziny będą miały konta połączone. Dowolne dane do logowania udostępnią oba konta.

6) W przypadku nowych kursantów, kiedy nasze możliwości organizacyjne zostaną ograniczone, mogą pojawić się listy rezerwowe. O kolejności przydziału będzie decydowała data rejestracji. Radzimy spokojnie poczekać i dać sobie i nam szansę. Wiemy z doświadczenia, że z różnych powodów (nieobecność na pierwszych zajęciach, rezygnacja, przypadki losowe, itp.) grupy zostają w pełni skonsolidowane dopiero w połowie października.