Informacje RODO i sprawy organizacyjne

Drodzy uczniowie i rodzice!

Jak już doskonale wiecie, od 25 maja 2018 będą obowiązywać nowe regulacje odnośnie ochrony danych osobowych. W trosce o bezpieczeństwo Waszych danych osobowych i przejrzystość działań związanych z ich przetwarzaniem prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności.

Znajdziecie tam informacje o tym, jak w świetle nowych regulacji prawnych, będzie wyglądało przetwarzanie Waszych danych osobowych. Bez nich nie bylibyśmy w stanie prowadzić działalności jako szkoła językowa, więc zapewniamy Was, że dane, które od Was pozyskaliśmy, czy będziemy pozyskiwać w przyszłości, będą zawsze związane z charakterem naszej działalności – profesjonalnym nauczaniem języka obcego.

Jednak do czasu zawarcia nowych umów we wrześniu, aby uniknąć wszelkich kontrowersji wokół przetwarzania Waszych danych osobowych, od 25 maja 2018 r. wszelkie informacje organizacyjne czy marketingowe będą dostępne WYŁĄCZNIE na Platformie Langlion po zalogowaniu się na swoje konto oraz na naszej stronie internetowej www.plimat.pl w dziale aktualności i NIE BĘDĄ wysyłane do Was mailowo, czy SMSem.  Dotyczy to również wszelkich działań związanych z zakończeniem obecnego roku szkolnego i organizacją nowego.Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Mamy nadzieję, że dzięki temu, będziecie też Państwo częściej korzystali z Platformy Langlion jako sposobu komunikacji i pozyskiwania informacji.