KONIEC ROKU i ORGANIZACJA NOWEGO (aktualizacja z dnia 20 czerwca 2020)

DZIĘKUJEMY za wierność i pozostanie z nami, za podjęcie wyzwań czasowych i technicznych, za walkę z internetem, mikrofonem, laptopem i telefonem. Za każdą lekcję, która pozwoliła naszym lektorom na pracę. Za każde doświadczenie, uśmiech i krzepiące słowa. Za to, że tak wspaniale współpracowaliście z nami.

PRZEPRASZAMY za nasze błędy, za zmęczenie, za potknięcia techniczne, również za te, na które tak naprawdę nie mieliśmy wpływu. Za to, że nie wszystko zagrało tak jakbyśmy chcieli. Za to, że choć przez ostatni rok nauczyliśmy się sporo w nauczaniu online, nie nauczyliśmy się jeszcze wszystkiego.

PROSIMY o dalsze zaufanie, o danie nam szansy na nauczanie umiejętności językowych w kolejnych latach, o możliwość realizowania naszej życiowej pasji, którą jest pomoc każdemu naszemu kursantowi w komunikacji językowej.
OD 1 LIPCA DO KOŃCA SIERPNIA PLATFORMA LANGLION BĘDZIE NIEDOSTĘPNA DLA NIEAKTYWNYCH KURSANTÓW.
PEŁNA FUNCJONALNOŚĆ ZOSTANIE PRZYWRÓCONA Z DNIEM 1 WRZEŚNIA.


ZAPISY NA NOWY ROK
Jak co roku, osoby, które chcą kontynuować naukę, prosimy o zapisy na kolejny rok poprzez wypełnienie krótkiej DEKLARACJI KONTYNUACJI. 

WAŻNE! - formularz nie będzie aktywny, jeśli będziemy go próbowali wypełnić będąc zalogowanym na platformie Langlion. Mamy nadzieję, że grupy będą kontynuować w podobnym składzie. Z pewnością zrobimy wszystko, aby zapewnić naukę każdemu chętnemu kursantowi.

NOWI - i TYLKO nowi kursanci wypełniają standardowy formularz ZAPISZ SIĘ.

WYZWANIA
Życie nauczyło nas, aby z olbrzymią pokorą podchodzić do przyszłości. Ale mamy nadzieję, że już wiecie, że jakakolwiek by nie była, zrobimy wszystko, aby nauka w naszej szkole była zarówno efektywna jak i efektowna, bez względu na jej formę.

Zakładamy, że nauka będzie od września odbywała się normalnie, ale na wszelki wypadek, na pewno będziemy mieli gotowy plan lekcji hybrydowych - tak jak zaczęliśmy we wrześniu. Będziemy też szukali pomysłów jak mądrze, dla dobra kursanta, wykorzystać te wszystkie nabyte umiejętności pracy online. Mamy już kilka:-). Musimy je tylko dopracować.

Od dłuższego czasu nie podnosiliśmy cen. Inflacja dotyka wszystkich, również nas. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby podwyżka była symboliczna.

ZAŚWIADCZENIA O UKOŃCZENIU KURSU
W naszych szafach zalega mnóstwo nieodebranych zaświadczeń z lat poprzednich. Dlatego w tym roku wydajemy je tylko na prośbę kursanta. Możemy je wysłać mailem lub przygotować wydruk do odbioru w biurze szkoły. Proszę pisać bezpośrednio do Pani Zuzi na patan@plimat.pl

EGZAMINY CAMBRIDGE
Liczyliśmy, że w tym roku uda się zorganizować sesje egzaminów Cambridge na wszystkich poziomach i dla wszystkich. Ale sytuacja pandemiczna nie pozwalała na to. Dobrze, że 16 czerwca naszych 11 kursantów próbowało swoich sił na B2 FIRST i wierzymy, że wszyscy orzymają swój upragniony certyfikat, a w czerwcu 2022 roku zorganizujemy sesję jak za czasów sprzed pandemii. Wszystkich chętnych do zdawania egzaminów Cambridge poza naszą szkołą prosimy o bezpośredni kontakt z CAMBRIDGE WROCŁAW. To ośrodek, z którym współpracujemy.

KURSY WAKACYJNE
Zachęcamy do zapisywania się na kursy wakacyjne. Stacjonarnie, w naszych bezpiecznych salach, w grupach max. 6 osobowych lub grupach 10 osobowych online. Cena – 20 zł za 60 min. Nasi najlepsi lektorzy są do pełnej dyspozycji. Zajęcia głównie konwersacyjne, w zależności od wieku i poziomu. Jeśli utworzy się grupa będziemy się kontaktowali osobiście. Osoby chętne na kurs wakacyjny zapisują się poprzez standardowy formularz ZAPISZ SIĘ (osoby, które są naszymu kursantami NIE MUSZĄ wypełniać testu pozycjonującego).

ANKIETY
Bardzo prosimy o wypełnienie ankiet oceniających. LINKI na górze stronu. Wasze opinie są dla nas bezcenne. Dla zachęty, spośród osób, które zdecydują się nas ocenić i podać swoje dane, wylosujemy 2 darmowe kursy oraz 2 kursy z 50% zniżką. Losowanie zrobimy na żywo, w transmisji online, na początku września.

TRYB WAKACYJNY BIURA
Pani Zuzia będzie dostępna w biurze do końca czerwca w godzinach 14:00 - 18:00 od poniedziałku do czwartku. Od 1 lipca do 22 sierpnia BIURO będzie NIECZYNNE. Ale online na www.plimat.pl działamy 24/7.

Wszystkiego dobrego na najbliższe miesiące!
Zdrówka i normalności!