Podsumowanie 2019/20 i organizacja 2020/21 (aktualizacja z dnia 24 czerwca)

PODSUMOWANIE 
Drodzy kursanci i rodzice. Zakończyliśmy zajęcia roku szkolnego 2019/20. Życie każdego z nas zostało poddane wielu próbom i wyzwaniom surrealistycznej rzeczywistości. Trudno przewidzieć, co jeszcze nas czeka, ale trzy słowa zawsze będą miały swoją wartość.
DZIĘKUJEMY za wierność i pozostanie z nami, za podjęcie wyzwań czasowych i technicznych, za walkę z internetem, mikrofonem, laptopem i telefonem. Za każdą lekcję, która pozwoliła naszym lektorom na pracę. Za każde doświadczenie, uśmiech i krzepiące słowa. Za bycie tak wspaniałym uczniem, mamą, tatą, babcią i dziadkiem.
PRZEPRASZAMY za nasze błędy, za zmęczenie, za niedziałające serwery platformy Langlion, której też jesteśmy klientami. Za to, że nie wszystko zagrało tak jakbyśmy chcieli. Za to, że musieliśmy szybko uczyć się pracy w nowej rzeczywistości i nie zawsze nam wychodziło.
PROSIMY o dalsze zaufanie, o danie nam szansy na nauczanie  umiejętności językowych w kolejnych latach, o możliwość realizowania naszej życiowej pasji, którą jest pomoc każdemu naszemu kursantowi w komunikacji językowej.

WYZWANIA
Nowa rzeczywistość pobudziła nas do jeszcze większej pracy i szukania nowych rozwiązań. Udało się dzięki temu zainstalować wysokiej jakości łącze internetowe, wspierane przez wysokiej klasy router. Zaczęliśmy wymianę komputerów i zakupiliśmy profesjonalne zestawy do nauczania online. Też szkoliliśmy się online. Nie wiemy, co przyniesie przyszłość, ale możecie być Państwo pewni, że będziecie w dobrych rękach.
Postaramy się, aby ceny kursów pozostały na tym samym poziomie. Będą one uzależnione od wielu czynników, ale liczymy na to, że od września wrócimy do normalnych lekcji. Tęsknimy bardzo za naszymi uczniami. Ale bogatsi o doświadczenia ostatnich miesięcy jesteśmy w stanie podołać wszystkim wyzwaniom.

ZAŚWIADCZENIA O UKOŃCZENIU KURSU
Zaświadczenia o ukończeniu kursu są gotowe. Niektóre niestety bez zdjęć, gdyż nie wszystkim udało nam się je zrobić przed 16 marca. Jeśli ktoś potrzebuje zaświadczenia wcześniej prosimy o maila na biuro@plimat.pl . Wyślemy w formie elektronicznej. Wydruki będą dostępne dla wszyskich chętnych "od ręki" od dnia wznowienia pracy biura, czyli 24 sierpnia.

EGZAMINY CAMBRIDGE
Sesje egzaminacyjne mają ruszyć w dużych centrach egzaminacyjnych od czerwca. Wszystkich chętnych do zdawania egzaminów Cambridge w najbliższych miesiącach prosimy o bezpośredni kontakt z https://www.ih.com.pl/wroclaw/egzaminy-cambridge-english/. To ośrodek, z którym współpracujemy. Proszę koniecznie przy zapisie podać informację, że jesteście kursantami PLIMATu. Sesja w naszej szkole, mamy nadzieję, po ustabilizowaniu sytuacji, odbędzie się w czasie najbliższych ferii zimowych i/lub w czerwcu 2021.

ZAPISY NA 2020/21
Jak co roku, osoby, które chcą kontynuować naukę, prosimy o zapisy na kolejny rok poprzez wypełnienie krótkiej deklaracji kontynuacji. Wystarczy wypełnić krótki formularz (link na górze i na dole strony). Formularz NIE będzie dostępny dla zalogowanych użytkowników Platformy Langlion. Trzeba się najpierw wylogować. Mamy nadzieję, że grupy będą kontynuować w podobnym składzie. Z pewnością zrobimy wszystko, aby zapewnić naukę każdemu chętnemu kursantowi. Nowe osoby (i tylko nowe osoby) prosimy o zapisywanie się poprzez formularz zapisu dla nowych kursantów dostępny na stronie glównej (prawy górny róg).

KURSY WAKACYJNE
Zachęcamy do zapisywania się na kursy wakacyjne. Stacjonarnie, w naszych bezpiecznych salach, w grupach max. 6 osobowych lub grupach 10 osobowych online, w  promocyjnej cenie – 20 zł za 60 min. Nasi najlepsi lektorzy są do pełnej dyspozycji. Zajęcia głównie konwersacyjne, w zależności od wieku i poziomu. Zapis przy pomocy tego samego formularza, co zgłoszenie kontynuacji, ale w uwagach trzeba napisać, że chodzi o kurs wakacyjny. Przypominamy, że do końca sierpnia 2020 Oxford Learner'e Bookshelf udostępnił bezpłatnie całą serię książeczek na różnych poziomach. Logujemy się swoim Oxford ID (to samo, co przy Bright Ideas Online czy English File Online). Z aplikacją na PC, Google Play czy Apple Store, można czytać nawet offline.

PRZERWA WAKACYJNA I DNI OTWARTE
Od 1 lipca do 23 sierpnia biuro szkoły będzie zamknięte. Organizację nowego roku szkolnego zaczniemy oficjalnie z dniem 24 sierpnia. Od tego też dnia zaczniemy testować nowe osoby oraz już teraz zapraszamy wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek zapytania, czy problemy (również techniczne związane z nauczaniem online) do indywidualnego kontaktu w siedzibie szkoły. Wystarczy umówić się na spotkanie dzwoniąc lub wysyłając smsa bezpośrednio do dyrektora, Macieja Pliszki: 601857021.

ZAMROŻENIE KONT LANGLION
Z przyczyn technicznych i finansowych, Platforma Langlion będzie niedostępna dla kursantów na czas wakacji, tj. od lipca do końca sierpnia. Aby zgłosić kontynuację nie ma potrzeby logować się na swoje konto. Wystarczy wypełnić formularz kontynuacji.

ANKIETY
Bardzo prosimy o wypełnienie ankiet oceniających (linki na dole i na górze). Państwa opinie są dla nas bezcenne. Dla zachęty, spośród osób, które zdecydują się nas ocenić i podać swoje dane, wylosujemy 2 darmowe kursy oraz 2 kursy z 50% zniżką. Losowanie zrobimy na żywo, w transmisji online, na początku września.

Wszystkiego dobrego na najbliższe miesiące!

ZGŁOŚ KONTYNUACJĘ/REZYGNACJĘ NA 2020/21

ANKIETA DLA KURSANTÓW

ANKIETA DLA RODZICÓW