Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi dodatkowymi opiniami o szkole, które pojawiły się w ankietach wypełnianych przez naszych uczniów. Wyniki ankiet w zdecydowanej większości oceniły szkołę na 4 lub 5, a "wolne" komentarze naszych uczniów z pewnością uzupełnią obraz naszej szkoły. Zawarliśmy też uwagi bardziej krytyczne. Choć jest ich znacznie mniej obiecujemy, że wszystkie traktujemy bardzo poważnie i obiecujemy poprawę:-).

Only registered users may add new posts, please login

Jacek Jończyk

 

zdecydowanie lepiej niż rok temu. Lektor przygotowany do zajęć zainteresowany nami. Za podręcznik 4 a nie 5 ponieważ dla mnie jest trochę za trudny, ale to dodatkowe wyzwanie.

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 66

 

Zajęcia wyglądają dokładnie tak jak to sobie wyobrażałem. Duży nacisk na wymowę i mówienie, co według mnie najbardziej mi się przyda.

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 41

 

za wysoki poziom jak dla mnie, miała być grupa dla początkujących a niestety nie jest i to jest największy minus, ale ogólnie jest super, jakoś daję radę ;)

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Aleksandra Nicpoń

 

Witam:) Lekcje prowadzone przez pana Tomka są bardzo ciekawe i urozmaicone co bardzo podoba się mi, ale i najważniejsze Oli.Córka wraca zadowolona ,,napakowana,,nowymi słówkami ,zwrotami,piosenkami.Jako mama jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam:)

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 32 D Bundyra

 

Witam, myślę że nauka języka raz w tygodniu to zdecydowanie za mało. Zajęcia traktuje jako "wieczorowe i dla dorosłych ", dlatego tez wolałbym (nawet kosztem mniejszej ilości przerobionego materiału)- uczyć się, powtarzać oraz ćwiczyć więcej na zajęciach niz w domu. Niestety nie uczyłem się wcześniej j. niemieckiego

i mam wrażenie, ze poziom na ktory ucząszczam jest dla mnie niestety za za wysoki.

Osobiście nie podoba mi sie podręcznik, gdyż brakuje mi w nim odpowiedzi do zadań i ćwiczeń - co poniekąd uniemożliwia i zniechęca do wykonywania dodatkowych ćwiczeń samemu i w ten sposób nadrobienia, utrwalenia materiału.

Doskonałym elementem w szkole jest dziennik elektroniczny gdzie można sprawdzić podstawowe informacje o ocenach oraz przerobionym materiale lub zadaniu domowym w przypadku nieobecności.

 

Pozdrawiam serdecznie.

D Bundyra

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 12 Jacek Mikuła

 

Według mnie lekcje trwają za długo.

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Robert Zaborowski

 

W przypadku j. angielskiego poniższe punkty oceniam na 4.

 

Na ile oceniasz efektywność zajęć *

Jaką ocenę ogólną wystawisz lekcjom, w których brałeś udział *


Ankieta odzwierciedla j. hiszpański

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Olga Matłosz

 

Szkoła przyjazna uczniom i rodzicom:) Wyjàtkowo miła i przyjazna atmosfera. Tylko pozazdrościc pełnych pasji lektorów; jak widac skutecznie "zarażających" zbuntowaną do przyjmowania wszelakiej wiedzy młodą latorośl... W mojej ocenie,placówka zyskuje przy bliższym poznaniu , choc i pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne. Mam poczucie, że oddałam swoje dziecko w dobre ,lingwistycznie profesjonalne ,ręce. W tym roku w sposob wyjatkowo chętny dziecko uczęszczało na zajęcia, solidniej przygotowując się i -nie chcę zapeszać - z większą świadomością edukacyjną. Dziękuję sobie... ze kilka lat temu wybrałam właśnie Plimat. Pod względem dydaktycznym - chylę czoło, efekty jakże wymierne widać na lekcjach w szkole publicznej - jest szóstka :)

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 12 Martyna Dymnicka

 

Świetny lektor. Zajęcia prowadzone atrakcyjnie, z humorem.

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Martyna Dymnicka

 

Świetny lektor. Córka jest b.zadowolona. Liczymy na Pana w przyszłości również.

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 52 Guz piotr

 

Rewelacyjna atmosfera , pełen relaks. Kurs prowadzony w taki sposób żeby nas nauczyć angielskiego.

Minusem jest słaba jakość dżwięku materiałów do słuchania na zajęciach.

ps: Testy mobilizują do nauki

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 34

 

Rajmund Matuszkiewicz to wspaniała i jakże barwna postać. Potrafi on uczynić lekcje tak interesującymi, że nie mogę doczekać się następnych. Są to najlepsze lekcje, w jakich kiedykolwiek brałam udział.

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Dominik Rużowski

 

Po zajęciach pokazowych uważam, że zajęcia są prowadzone w bardzo interesujący i oryginalny sposób, a a Pan Tomek jest wspaniałym lektorem i ma bardzo dobre podejście do dzieci

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Agata Maćkała

 

Pan Rajmund Matuszkiewicz jest najlepszym nauczycielem, jaki może być

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 9

 

Organizacja zajęć jest bardzo dobra, a Tomek jest świetnym lektorem, ma podejście i potrafi przekazywać wiedzę. Aż chce się wracać na zajęcia ;)

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Ola Kośna

 

Ola jest bardzo zadowolona z zajęć w tym roku. Duża w tym zasługa p. Łukasza. Wydaje nam się jednak, że w kolejnym roku Ola powinna uczęszczać do grupy bardziej zaawansowanej, żeby stanowiło to dla niej większe wyzwanie. Jeśli p. Łukasz będzie uczył w przyszłym roku, na pewno chcielibyśmy, żeby była to grupa prowadzona przez niego. Dziękujemy za ten rok pracy.

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 1

 

Od czasu pana Maćka jako lektora zdecydowanie poprawiła się efektywność nauki i przyswajanie wiedzy oraz mobilizacja do pracy w trakcie zajęć.

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 45

 

Nie mogę ocenić skuteczności zajęć, gdyż uczennica nie potrafi zamówić prostego posiłku w kawiarni, zapytać o drogę, myli przysłówki GDZIE i KIEDY, ma niechęć (lub lęk i niepewność) w posługiwaniu się językiem angielskim z przyjaciółmi z innych krajów... Wiem, że egzaminy domowe "nie zdają egzaminu", lecz po trzech latach nauki spodziewamy się efektów. Nadal ufam tej szkole i wierze, że pewnego dnia dziewczyna po prostu zamówi))))

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 26 Marcin Sochacki

 

Największym plusem zajęć jest niewątpliwie luźna, sympatyczna atmosfera podczas lekcji, a także duży nacisk położony na pracę w parach, bądź w grupach, co niewątpliwie pomaga poprawianiu zdolności do komunikowania się w danym języku.

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Marta Dymnicka

 

Liczymy na tego samego lektora w przyszłym roku szkolnym.

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 34

 

Lektor świetnie uczy, na jego zajęciach jest genialna atmosfera, słucha uczniów i uczy nas w interesujący oraz przystępny dla nas sposób. Oprócz nauki z podręcznikiem, często rozmawia z nami opowiadając o krajach anglojęzycznych, w których był. To chyba najlepszy lektor z jakim do tej pory miałam zajęcia.

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Alicja Szadziewska

 

Lektor przygotowany, dopasowuje zajęcia do potrzeb uczniów, atmosfera bardzo przyjazna. Nie mam zastrzeżeń do sposobu prowadzenia lekcji, wręcz chce się na nie przychodzić i wychodzi się z uśmiechem na ustach.

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Patrycja Stypuła

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno my jak i nasza córka :) żałuję jedynie , że dużo wcześniej nie skorzystaliśmy z waszych usług .

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 23 Katarzyna Mrzygłód

 

Jestem zadowolona z postępów w nauce mojego dziecka.

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 26 Rafał Sikora

 

Jestem bardzo zadowolony z lektora, który prowadzi zajęcia w grupie do której obecnie uczęszczam. Lepiej trafić nie mogłem.

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 33, Gr. 02

 

Jako rodzice Mateusza i Weroniki Uss jesteśmy bardzo zadowoleni z całokształtu świadczonej przez PLIMAT usługi; wysoko oceniamy poziom merytoryczny zajęć, zaangażowanie kadry dydaktycznej, pracę sekretariatu, a także możliwość odpoczynku przy filiżance pysznej, z uśmiechem podanej kawy.

Pozdrawiam serdecznie.

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 28

 

Dziękuje Panu Łukaszowi za świetne zajęcia. :D

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 10 Małgorzata Stanisławska

 

Dziecko bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia, lektor pan Tomek ciekawie prowadzi lekcje, dziecko nie nudzi się i jest aktywne na lekcji

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 25

 

Dobrze jeśli zajęcia odbywały się tak jak poprzednio koło godziny 15 , ponieważ osoby mieszkające po za Świdnicą nie mają dobrego dojazdu o innych godzinach .Zajęcia były prowadzone dosć dobrze , widać efekty nauki w plimacie .

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 23

 

Dlaczego mieliśmy tylko 3 lekcje z Timmem? Powinny być 4!

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Sandra Matyszczyk

 

Córka zadowolona z zajec.Poprawila swoja znajomosc jezyka angielskiego i nie ma problemów w szkole,duzo łatwiej jej sie komunikowac,Pozdrawiam i z checia zapisze dziecko na przyszły rok szkolny

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 25

 

Ciesze sie ze osoba prowadząca potrafi zwrócić uwagę uczniów, kiedy są zmęczeni, ospali itp.

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 6 Jakub Borowy

 

Brak grup o większej częstotliwości uczęszczania np 3 x

Zbyt mała ilość kartkówek sprawdzających ( z wcześniejszymi zapowiedziami )

Wydaje mi się , że spotkanie 2x w całym roku z Speakerem to trochę poniżej oczekiwań ( wydaje mi się , że wcześniejsze zapowiedzi przewidywały większą ilość spotkań )

Wolałbym , żeby dopasowywanie do grup było dynamiczne a nie pasywne na cały rok np jeżeli dziecku idzie dobrze i ma same bardzo dobre oceny w danej grupie , to może trzeba szybkiej konfrontacji z rodzicem celem dogonienia wyższej poziomem grupy ( nawet poprzez wzięcie dodatkowej ilość korepetycji ) , sądzę , żę byłoby to z większą korzyścia dla dziecka szczególnie gdy przychodzi do szkoły z zew. a przyporządkowanie do danej grupy nie jest w 100 % trafne ( tylko na moją prośbę dziecko zostało przydzielone do wyższej grupy ) wiem ,że Państwu jest to ze względów organizacyjnych bardziej na rękę ,ale dbając o reputację swojej firmy może warto byłoby się temu tematowi bardziej przyglądnąć

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 05 Bogna Kiszecka

 

Bogna jest fajnym dzieciakiem, ale potrzebuje duuuuużo cierpliwości. Jej właśnie Państwu życzę (sobie też ...).

Szkołę już pochwaliłam, więc pozdrawiam serdecznie i za wszystko bardzo, bardzo dziękuję ! Małgorzata Mroczkowska

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Oliwia Piechowicz

 

Bardzo trudno jest mi udzielić jednoznacznych odpowiedzi dotyczących pierwszych pytań. Doświadczenia związane z kontynuacją nauki angielskiego przez syna - Jakuba Piechowicza mam bardzo dobre pod wieloma względami.

Niestety z różnych przyczyn obserwowałam w tym roku zniechęcenie Oliwii do lekcji i przychodzenie na zajęcia. Być może jest to związane ze specyficznym - innym niż dotychczas czyli w roku ubiegłym podejścia nauczyciela do lekcji - piszę być może ponieważ nie chcę nikogo źle ocenić. Patrzę jedynie na zaangażowanie własnego dziecka a szczególnie jego niechęć. Forma prowadzenia szkoły, zaangażowanie Dyrektora, Pani Zuzi, Pani Magdy dla których dzieci nie są jednymi z wielu tylko ważnymi częściami Plimatu zasługuje na pochwałę i uznanie. Dlatego mimo zniechęcenia dziecka do angielskiego w tym roku mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że Państwa szkoła to dobra szkoła.

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 12 Ola Żelazowska

 

Bardzo podobają mi się zajęcia. Niekiedy ktoś śmieje się z błędów innej osoby, ale ogólnie rzecz biorąc atmosfera i zajęcia uważam za bardzo dobrze zorganizowane i przeprowadzone.

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 6 Jakub Borowy

 

Bardzo podoba mi się ta szkoła chociaż chodzę do niej dopiero pierwszy rok. Myślę, że będę chodził do niej aż osiągnę mistrzowski poziom !!! d++b

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 41

 

Bardzo lubię uczęszczać na lekcje w Państwa szkole, żałuję, że nie zapisałam się wcześniej:)

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 52

 

Bardzo kompetentny lektor, nastawiony na współpracę, chętnie pomaga. Zajęcia ciekawe, dla zainteresowanych dużo dodatkowych ćwiczeń.

 

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 03 Dobrosław Kiszecki

Bardzo dziękuję Panu Łukaszowi i przepraszam za pewnie zbyt małe zaangażowanie nas - rodziców - w pracę Dobrusia w domu. Ale właśnie dlatego, że trudno pracować w domu, posyłamy go do Państwa.

Dobrek ostatnio podśpiewuje po angielsku. Gratuluję ! To Pana zasługa, Panie Łukaszu.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

Małgorzata Mroczkowska

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 35

Bardzo dobry lektor, zachęca do nauki. Dobrze przygotowane materiały dodatkowe, uprzyjemniające naukę.

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 23 Anna Mrzygłód

Bardzo ciekawie jest chodzić do PLIMATU, w szkole nigdy się tyle nie nauczę co tu!

czwartek, 05, wrzesień 2013

Gr. 34 Aleksandra Karwala

Bardzo ciekawe zajęcia. Lektor z wielką pasją i cierpliwością, bardzo interesujące opowiadania dotyczące Szkocji :)

czwartek, 05, wrzesień 2013

 

Powered by Phoca Guestbook
Joomla Template: from JoomlaShack