ROK SZKOLNY 2017/18 - ważne!!!

Drodzy rodzice i słuchacze,

Dziękujemy za cały wysiłek włożony w naukę. Opanowanie języka wymaga olbrzymiej dyscypliny, systematyczności i poświęcenia. Wierzymy, że po wspaniałych wakacjach spotkamy się znowu we wrześniu, kiedy PLIMAT będzie obchodził 15 lecie działalności!

Zwracamy się z serdeczną prośbą o przeczytanie bardzo ważnych poniższych informacji.

PLATFORMA LANGLION

Dziennik elektroniczny Langlion to rozbudowana platforma internetowa, która daje Państwo dostęp nie tylko do obecności, tematów zajęć, wyników z testów, dodatkowych materiałów oraz danych płatności. To również doskonały sposób na kontakt z tak dużą grupą uczniów, jaką obsługuje PLIMAT. Żałujemy, że ciągle sporo osób nie korzysta z tego narzędzia. Jeśli nie pamiętacie Państwo hasła, do końca czerwca 2017 możecie je odzyskać, korzystając z opcji resetowania. Wystarczy wejść na stronę: www.plimat.langlion.com . Można też zawsze napisać do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Na pewno pomożemy!

Informujemy, że platforma Langlion będzie NIEDOSTĘPNA dla naszych uczniów na czas wakacji, czyli od 1 lipca do 31 sierpnia.

CZY MUSZĘ ZAPISAĆ SIĘ NA NOWY ROK SZKOLNY 2017/18?

TAK! Do dnia 20 sierpnia 2017 r. będziemy czekali na Państwa informację odnośnie kontynuacji nauki. Wystarczy napisać smsa z podaniem imienia i nazwiska ucznia na numer +48 791536620 lub napisać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Również osoby, które rezygnują z nauki, też serdecznie prosimy o taką informację. Brak kontaktu z Państwa strony będziemy traktowali jako sygnał, że możemy skreślić ucznia z listy uczniów na rok szkolny 2017/18. Bardzo prosimy też o informacje jeśli uległy zmianie jakiekolwiek dane, zwłaszcza telefon lub adres mailowy.

ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/18

Wszystkie istotne informacje pojawią się po 20 sierpnia 2017 roku na naszej stronie internetowej www.plimat.pl oraz Facebooku: www.facebook.com/cjplimat jednak już teraz chcielibyśmy przedstawić Państwu najważniejsze kwestie.

CENY

Ceny standardowe kursów pozostaną takie same, co przy naszych różnych rabatach oznacza dla wielu uczniów tańszą naukę. Jedyną, bardzo istotną nowością, będzie możliwość doliczenia do ceny kursu egzaminu końcowego Cambridge. Od wielu lat nasi uczniowie z powodzeniem zdają egzaminy Cambridge i po 15 latach działalności, nadszedł w końcu czas, abyśmy stali się bardzie oficjalnie partnerem Cambridge, który oferuje egzaminy dla wszystkich grup wiekowych: http://www.cambridgeenglish.org/pl/exams/, również dla dzieci w wieku szkolnym.

ZEBRANIA ORGANIZACYJNE

Bardzo nam brakuje bezpośredniego kontaktu z rodzicami naszych uczniów, dlatego od nowego roku będziemy zapraszali na OBOWIĄZKOWE spotkania organizacyjne nie tylko nowych słuchaczy i ich rodziców, ale również tych, którzy są już z nami. Chcemy przybliżyć Państwu szczegóły edukacji językowej, metod nauczania i nowe pomysły. Państwa pomoc jest niezbędna, aby nauka stała się jeszcze bardziej efektywna. Terminy spotkań pojawią się po 20 sierpnia 2017 r., kiedy będziemy znali już listę naszych uczniów na nowy rok szkolny. Na pewno odbędą się one w tygodniu 4 – 8 września 2017 r. w godzinach popołudniowych. Regularne zajęcia rozpoczną się 13 września dla grup pon./śr.  oraz 14 września dla grup wt./czw. Szczegółowy plan zajęć będzie dostępny najpóźniej do 12 września – jedynie na platformie Langlion, po zalogowaniu się na swoje konto.

NOWOŚCI

1)      Oprócz zintegrowania nauki w naszej szkole z egzaminami Cambridge, czynimy starania, aby nasza szkoła stała się częścią prestiżowego programu Oxford Quality. Od 15 lat korzystamy głównie z najlepszych podręczników Oxford University Press i mamy obietnicę przedstawicielstwa Oxford, że nasza szkoła znajdzie się na liście szkół rekomendowanych przez Oxford.

2)      Jeden z rodziców naszej uczennicy zaproponował pomoc w utworzeniu szkolnej gazetki. Dlatego w dobie dzisiejszej cyfryzacji chcemy zachęcić naszych uczniów do redagowania swojej prawdziwej gazetki – nie w wersji elektronicznej, ale drukowanej na papierze. Wierzymy, że to świetny pomysł na uatrakcyjnienie nauki. Nabór do redakcji już w październiku!

3)      Chcemy zachęcić naszych uczniów, głównie w wieku 10-13 lat, do czytania w języku angielskim i od nowego roku wdrożyć program Oxford University Press – READ ON! Nasi uczniowie będą mieli do dyspozycji zestaw 70 lektur o różnej tematyce i poziomie. Planujemy konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych czytelników.

4)      Jak co roku, zrobimy trochę „pozytywnego” zamieszania z lektoramiJ. Nastąpi zmiana grup, które będą miały regularne zajęcia z Timem, naszych Brytyjczykiem, a nasi lektorzy: Gosia, Magda, Tomek, Łukasz i Maciek trochę pozamieniają się rolamiJ.

5)      Planujemy zachęcić naszych uczniów do uczenia się drugiego języka, chociaż raz w tygodniu. Oprócz języka niemieckiego, chcemy wprowadzić od września język hiszpański!

6)      Bardzo nam brakuje stałych informacji ze strony uczniów oraz rodziców, jak oceniają naszą szkołę, naszych lektorów i nasze zajęcia. Potrzebujemy zarówno uwagi krytyczne jak i pochwały, abyśmy mogli lepiej spełniać oczekiwania naszych słuchaczy. Platforma Langlion posiada wbudowany, doskonały moduł do takich badań i będziemy bardzo INTENSYWNIE zachęcali Państwa do korzystania z niegoJ. Ale to też dopiero po 20 sierpnia 2017 r.

ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH, BEZPIECZNYCH, SŁONECZNYCH I RADOSNYCH WAKACJI!

 

 

 

 

Joomla Templates: by JoomlaShack